АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
організаційний відділ
(0462) 67-83-32
e-mail - office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963
Телефони для споживачів
(0462) 675-056, 675-147, 676-899
Міський колцентр
0 800 50 93 50

Інвестиційна програма 2021

Основними цілями інвестиційної програми АТ «ОТКЕ» на 2021 рік є економія природного газу та електричної енергії за рахунок заміни застарілих котлів на нові сучасні котли з високим ККД; заміни груп мережевих та рециркуляційних насосів з встановленням частотного регулювання роботи приводів насосів; встановлення частотного регулювання теплоносія на виході з котельні, підвищення якості та надійності надання послуг кінцевим споживачам за рахунок заміни зношених ділянок теплових мереж та підвищення якості реагування на виклики щодо ліквідації поривів та інших аварійних ситуацій.

До інвестиційної програми АТ «ОТКЕ» на 2021 рік включені наступні заходи:

№ зп
Найменування робіт
Обгрунтування заходу
Виробництво теплової енергії
1
Реконструкція існуючої котельні без зміни зовнішніх геометричних параметрів по пр-ту Миру, 151а в м. Чернігів (закупка устаткування) Впровадження заходу дозволить знизити споживання електроенергії, знизити питомі витрати природного газу завдяки впровадженню сучасного котельного обладнання з високим ККД, підвищити якість надання послуг з теплопостачання завдяки впровадженню автоматизації роботи котлів, погодного регулювання та автоматичної системи контролю технологічним процесом.
Транспортування теплової енергії
2
Реконструкція теплових мереж від ТК-37 до житлового будинку по вулиці Савчука, 7а в м. Чернігові в межах відведення земельних ділянок без зміни цільового призначення Виконання заходу із заміни ділянок теплової мережі дозволить зменшити кількість їх пошкоджень (аварій), що в свою чергу призведе до зменшення експлуатаційних витрат на обслуговування даних ділянок. Відповідно зменшяться втрати теплової енергії з витоками та через ізоляцію, що в свою чергу дозволить зменшити об’єми споживання природного газу, необхідного на її виробництво та транспортування.
3
Модернізація магістральної теплової мережі від ТК11 до ТК12 по вулиці Рокоссовського в м. Чернігові
Постачання теплової енергії
4
Придбання та оновлення організаційної техніки для служб постачання Виконання заходу дозволить прискорити надання інформації та підвищить продуктивність праці

Виконання заходів, що включені до інвестиційної програми, дозволить значно зменшити об’єми споживання природного газу та електричної енергії, призведуть до зменшення експлуатаційних витрат на обслуговування обладнання та підвищення рівня технологічної безпеки на об’єктах теплопостачання.

Фінансування інвестиційної програми відбуватиметься за рахунок амортизаційних відрахувань. Розмір фінансування інвестиційної програми АТ «ОТКЕ» на 2021 рік складатиме –15 762 471,33 грн. (без ПДВ).

Загальна економія від впровадження заходів інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» складе – 30,42 тон умовного палива на рік. Економічний ефект від впровадження заходів складе – 343,14 тис. грн. Термін окупності програми – 12,5 років (150 місяців).

Пропонуємо ознайомитись з Інвестиційною програмою АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на плановий період з 01.01.2021 року по 31.12.2021 року у сфері теплопостачання.

З повагою, адміністрація АТ «ОТКЕ».

Піднятися наверх