АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
організаційний відділ
(0462) 67-83-32
e-mail - office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963
Телефони для споживачів
(0462) 675-056, 675-147, 676-899
Міський колцентр
0 800 50 93 50

Інформація щодо реструктуризації боргу


У 2003 році Верховна Рада України« прийняла Закон № 554-IV від 20.02.2003 року «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» (надалі Закон), який є чинним і досі.

Отже, споживачі, які мають перед АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», (надалі АТ «ОТКЕ») заборгованість за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, відповідно до статті 1 Закону можуть укласти з підприємством договір про щомісячне рівномірне погашення заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за послуги з теплопостачання (далі — договір про реструктуризацію заборгованості).

Для укладання договору про реструктуризацію заборгованості споживач має написати заяву до АТ «ОТКЕ» з проханням розтермінувати оплату за послуги з теплопостачання. Сам споживач у заяві може вказати, скільки часу йому потрібно для погашення заборгованості. Для оформлення договору необхідно надати наступні документи:

  • документ, який визначає право власності або користування на квартиру;
  • паспорт власника/співвласника/зареєстрованого за відповідною адресою;
  • ідентифікаційний номер;
  • довідка щодо осіб, які зареєстровані в приміщенні.

Стаття 2 Закону встановлює, що на громадян, які уклали договір відповідно до статті 1 цього Закону, поширюється діючий порядок нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для оплати поточних платежів.

У разі порушення споживачем умов договору про реструктуризацію заборгованості, або не укладання договору про реструктуризацію заборгованості та не сплати поточних платежів, АТ «ОТКЕ» буде вимушено звертатись до суду, з вимогами про стягнення заборгованості за спожиті послуги теплопостачання.

Списання боргів з оплати за спожиті житлово-комунальні послуги діючим законодавством України на передбачено.

Піднятися наверх