АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
приймальня голови правління
(0462) 77-43-24
e-mail - info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963

 Заходи з енергозбереження

   Чим ближче опалювальний сезон, тим більше цікавлять українців зростаючі ціни на комунальні послуги.

З огляду на важливість проблеми заощадження енергії в глобальному масштабі, практично у всіх країнах проводяться різні заходи, покликані зменшити кількість споживаної енергії, як у промисловій, так і в соціальній сферах. У багатьох країнах світу прийняті національні програми по енергозбереженню. Така програма розроблена і у нашій країні та місті («Закон України «Про енергозбереження», «Заходи з енергозбереження у сфері теплопостачання», «Державна підтримка енергозбереження»Програма підвищення енергоефективності в бюджетних установах м. Чернігова на 2017-2027 роки).

Енергозберігаючі технології здатні звести до мінімуму непотрібні втрати енергї, що сьогодні є одним з пріорітетних напрямків не тільки на державному рівні, а й на рівні кожної окремо взятої родини.

Енергозбереження — це безліч різних заходів, в сукупності які повинні привести до загального зменшення споживання енергії від зовнішніх джерел, що важливо не тільки в економічному плані, але і в екологічному, оскільки зменшиться кількість шкідливих викидів і відходів. Найбільш ефективне рішення проблеми досягається шляхом поєднання різних чинників — людського, технічного, організаційного.

Кожній людині слід знати, що він здатний зробити внесок у процес енергозбереження.

Заходи з енергозбереження — питання державного масштабу, в рішення якого кожен здатний внести свій посильний вклад.

Не нехтуйте заходами енергозбереження в побуті  та утеплюйтесь правильно!

З повагою, адміністрація ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

Піднятися наверх