АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
організаційний відділ
(0462) 67-83-32
e-mail - office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963
Телефони для споживачів
(0462) 675-056, 675-147, 676-899
Міський колцентр
0 800 50 93 50

Історія підприємства та підприємство сьогодні

Підприємство об’єднаних котелень та теплових мереж «Чернігівтепломережі» було створене згідно з наказом Міністерства комунального господарства УРСР №353 від 01.08.1968 року та рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради депутатів трудящих №714 від 31 грудня 1968 року та розпочало свою діяльність з 01.01.1969 року з підпорядкуванням міському житлово-комунальному управлінню.

Причинами для створення спеціалізованих підприємств з обслуговування і ремонту котелень, теплових мереж тощо стало зростання темпів міського будівництва наприкінці 60-х років, підвищення вимог до якості послуг, рівня професійності робітників, які експлуатують газове і теплотехнічне обладнання котелень, тепломереж в м.Чернігові.

Сьогоднішнє АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» — потужна структура теплозабезпечення значної частини споживачів Чернігова та 16 районних експлуатаційних дільниць у містах: Корюківка, Городня, Мена, Бахмач, Сновськ, Новгород-Сіверський та ін. Основний вид діяльності – надання послуг теплопостачання населенню, виробництво  і транспортування теплової енергії для об’єктів бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій. Підприємство здійснює експлуатацію, технічне обслуговування і ремонт котелень, теплових пунктів, теплових мереж.

Система централізованого теплопостачання АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» відноситься до східноєвропейського типу: локальна котельня з тепловими мережами опалення та індивідуальний, груповий або центральний тепловий пункт з тепловими мережами гарячого водопостачання. Для підвищення надійності окремі котельні забезпечені перемичками для переключення споживачів від однієї котельні до іншої у разі аварійної ситуації, що знижує виникнення перебоїв у наданні послуг.

   Генерація тепла відбувається на 93 котельнях (38 котелень у м. Чернігові). За видом палива всі котельні є газовими, окрім шести котелень, які працюють на твердому паливі (пелети). Всі котельні працюють з постійною присутністю обслуговуючого персоналу.

Мета діяльності АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО ” полягає у покращенні якості послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання мешканців міста Чернігова та області. Підприємство планує досягти цієї мети шляхом подальшого вдосконалення роботи у таких напрямках як системи транспортування і розподілу теплової енергії, підвищення якості експлуатації та технічного обслуговування основних засобів, впровадження нових технологій по виробництву та транспортуванню теплової енергії.

Підприємство відпускає свою продукцію наступним категоріям споживачів:

  • населення;
  • бюджетні установи;
  • інші споживачі;
  • релігійні організації.


 

Піднятися наверх