АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
приймальня голови правління
(0462) 77-43-24
e-mail - info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963
Телефони для споживачів
(0462) 675-056, 675-147, 665-422
Міський колцентр
0 800 50 93 50

Шановні cпоживачі!

🔧🚧Перераховані Вами кошти є основним джерелом фінансування ремонтної кампанії підприємства. Відповідно, відсутність оплат — це втрачені можливості та час на певні обсяги робіт, які могли б вже бути виконані нами у процесі підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років.

Завдяки оплатам, отриманим від вас, ремонтні бригади Облтеплокомуненерго проводять перевірку внутрішньобудинкових систем опалення і вже ліквідували більшу частину пошкоджень теплових мереж. Наразі приступили до відновлення котелень — проводять заміну вибитих вікон, лагодять обладнання.

🏘Виконано чималий відрізок робіт, попереду наступні етапи ремонтної кампанії. Для повного відновлення постачання тепла і гарячої води в зоні обслуговування ОТКЕ, потрібні додаткові фінансові ресурси, яких підприємство недоотримує через високий рівень заборгованості.

Просимо кожного з вас перевірити стан свого абонентського рахунку та у разі наявності боргу терміново погасити його.

💳👉Для проведення платежів за тепло та гарчу воду пропонуємо вам скористатися наступними онлайн сервісами: Рortmone, Еasypay, Приват24, Ощад 24/7 та ін., або ж звернутися до будь-якого поштового чи банківського відділення.

Кожна Ваша оплата — це маленька частинка великої справи.

🙏 Ми щиро дякуємо споживачам, які своєчасною оплатою за спожиті послуги постійно долучаються до відновлення зруйнованої інфраструктури підприємства. Просимо абонентів ОТКЕ, які мають заборгованість, знайти можливість погасити її. Щоб таким чином всім нам разом подбати про тепло і комфорт у наших домівках взимку.

З повагою і вдячністю до вас — колектив ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО.

Піднятися наверх