АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
приймальня голови правління
(0462) 77-43-24
e-mail - info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963

Шановні cпоживачі!

Інформуємо Вас, що останні роки АТ «ОТКЕ» отримувало природний газ для забезпечення своїх виробничих потреб від НАК «Нафтогаз України» на умовах ПСО (Покладення спеціальних обов’язків), що мало забезпечити функціонування підприємства в перехідний період до запровадження вільного ринку газу.

Перехідний період був необхідний для вирішення на загальнодержавному законодавчому рівні комплексу проблемних питань галузі, який мав би підготувати її до функціонування в умовах вільного ринку газу.

Проблемні питання вирішені не були, галузь до переходу на ринкові умови майже не спроможна, а постанову № 867, що обумовлювала ПСО, Кабінет Міністрів України 19.05.2021 р. вирішив більше не подовжувати.

Таким чином, АТ «ОТКЕ» опинилося в ситуації неможливості забезпечити перехід на нові ринкові умови зі збереженням безперебійного газопостачання для забезпечення виробничої діяльності.

На цей час дана проблематика розглядається на загальнодержавному рівні по усій галузі теплоенергетики України, а АТ «ОТКЕ» в свою чергу паралельно веде перемовини та намагається знайти можливі варіанти співпраці з альтернативними постачальниками ринку природного газу.

АТ «ОТКЕ» перепрошує за незручності, які пов’язані з відсутністю гарячого водопостачання та сподівається, що дана проблематика не залишиться поза увагою відповідних державних установ, результатом чого буде відновлення газопостачання для комплексу ТКЕ та відновлення ГВП у Ваших оселях.

З повагою, адміністрація АТ «ОТКЕ».

Піднятися наверх