АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
приймальня голови правління
(0462) 77-43-24
e-mail - info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963

У п’ятницю, 25 жовтня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження № 153-р «Про початок опалювального сезону 2019–2020 років». Документом передбачено, що всі теплоенергетичні підприємствам, розташовані на території Чернігова мають розпочати подачу тепла з понеділка, 28-го жовтня.

«Таким чином, сьогодні АТ «ОТКЕ» розпочало роботи із запуску котельного обладнання в місті Чернігові, з метою подати довгоочікуване тепло до осель чернігівців, закладів соціальної сфери та бюджетних установ» — повідомив директор технічний АТ «ОТКЕ» Петро Мазяр.

Разом з тим, керівництво підприємства нагадує споживачам, що запуск обладнання потребує часу. Тож, традиційно, батареї в помешканнях городян теплішатимуть впродовж трьох діб.

Крім того, не забувайте вчасно повідомляти про наявність «повітряних корків» у стояках теплових мереж багатоповерхівок, аби співробітники могли в найкоротший термін сформувати перелік заявок та усунути проблеми.

Що ж стосується теплопостачання за межами обласного центру, то в 12 районах котельні вже запущені в роботу ще наприкінці минулого тижня. В Козелецькому, Куликівському, а також Киїнці Чернігівського району — теплопостачання розпочнеться сьогодні, 28 жовтня.

Адміністрація АТ «ОТКЕ»

Піднятися наверх