АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
приймальня голови правління
(0462) 77-43-24
e-mail - info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963

Щороку, в період міжсезоння, АТ «ОТКЕ» проводить комплекс підготовчих робіт до сталого проходження опалювального сезону. Один з найважливіших етапів — гідравлічні випробування мереж, які тривають два тижні. Тож, трохи більше ніж на два тижні певні мікрорайони обласного центру залишаються без гарячої води, про що підприємство заздалегідь попереджає своїх споживачів.

У абонентів, які не мають лічильників гарячої (а це 5 040 особових рахунків) і платять за нормами питання є, бо ж суми в їх платіжках не міняються. Чому так? Все дуже просто, оскільки випробувальний період на підприємстві щороку триває 15 діб, то в тариф для споживачів, що не мають лічильників, вони не включені. Фактично абоненти без приладів обліку сплачують за послугу протягом 350 днів на рік, а загальна вартість річного постачання гарячої води рівномірно розподілена на всі 12 місяців. Тож і виходить, що рахунок кожного місяця нібито один і той же, а насправді ці два тижні споживач не оплачує.

Втім, від моменту добудови закільцьованої від Чернігівської ТЕЦ мережі подачі гарячої води, у абонентів, які не мають приладів обліку додалося приводів для незадоволення. Не секрет, що в період міжсезоння на лівий берег Стрижня гаряча вода фактично подається з ТЕЦ. Тож два підприємства змушені узгоджувати графіки проведення ремонтних робіт, однак всі аварійні ситуації і пов’язані з ними ремонти передбачити не можливо.

АТ «ОТКЕ» робить своїм споживачам перерахунок, відповідно до постанови кабміну №151 від 17.02.2010р. Про затвердження Порядку проведення перерахунків. Так, за чотири липневі дні з 16-го по 19-те липня, доки тривали ремонтні роботи на ТЕЦівських мережах по 3661 особовому рахунку було зроблено перерахунок на загальну суму 225 тисяч 443 гривні 29 копійок. Так само у платіжках за серпень зроблено перерахунок вартість постачання гарячої води, через її відсутність з 27-го по 30-те серпня. За час, коли Чернігівська ТЕЦ проводила випробування та ліквідовувала наслідки пориву в своїх мережах.

Відповідно до вищезгаданої постанови кожен день простою має здешевити послугу на 3,3 %. Тож, за формулюю наведеною в документі, кількість днів простою множимо на 0,033 і на розмір місячної вартості надання послуги, в нашому випадку липневі 4 дні * 0,033 * 362 грн. 80 коп. Таким чином, домогосподарствам, не обладнаним лічильниками гарячої води, де зареєстрована одна людина, сума до оплати була зменшена мінімум на 47 гривень 81 копійку.

З повагою, адміністрація АТ «ОТКЕ».

Піднятися наверх