АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
приймальня голови правління
(0462) 77-43-24
e-mail - info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963

Чи вчасно розпочнеться опалювальний сезон 2019-2020? Відповідь на це запитання сьогодні як ніколи раніше залежить від наших споживачів. Чому? Все просто. Технічно підготовку до чергового осінньо-зимового періоду вже розпочато. Втім, навіть вчасно проведений комплекс ремонтно-відновлювальних робіт цьогоріч не стане стовідсотковою запорукою вчасного початку опалювального сезону.

Якщо ситуація з оплатою отриманих послуг не зміниться, то підприємство просто не зможе придбати природний газ. 19 жовтня минулого року кабінет міністрів України прийняв Постанову №867. У документі йдеться, що теплопостачальник енергії може придбати природний газ у НАК «Нафтогаз України» для всіх категорій споживачів лише за умови що рівень розрахунків з НАК буде не нижчим за 90%.

Чимала кількість отримувачів наших послуг таки намагається погасити заборгованість. АТ «ОТКЕ» вдячне кожному споживачу, який вчасно і в повному обсязі сплачує за отримані послуги.

Але разом з тим, попереджаємо, що АТ «ОТКЕ» вже підготувало перелік будинків, жителі яких мають борги за отримані послуги. Їм вже в червні варто очікувати на припинення гарячого водопостачання (повний перелік таких будинків дивитись тут).

Ми розуміємо, що заручниками ситуації стануть і сумлінні платники, але якщо споживачі не розрахуються із заборгованістю, то восени заручниками стане вся область, залишившись без тепла.

З повагою, адміністрація АТ «ОТКЕ».

Піднятися наверх