ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
приймальня голови правління
(0462) 77-43-24
e-mail - info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963

Шановні споживачі!

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (далі – АТ «ОТКЕ») орендує і має у своїй власності 95 котельні (38 з них розташовані у м. Чернігові та 57 у районах області) загальною потужністю 601,05 Гкал/год, 47 центральних теплових пунктів, 7 індивідуальних теплових пункти та 224,558 км (в двох трубному обчисленні) теплових мереж з яких 60,417 км знаходиться в ветхому, а 0,302 км в аварійному стані, 45,777 км мереж експлуатуються понад 20 років. Вид палива – природний газ та пеллети. Резервне паливо не передбачене проектами котелень, окрім котелень, що працюють на пеллетах, там резервний вид палива – природний газ.

Основними цілями інвестиційної програми АТ «ОТКЕ» на 2017 рік є економія природного газу та електричної енергії за рахунок заміни застарілих котлів на нові сучасні котли з високим ККД; заміни груп мережевих та рециркуляційних насосів з встановленням частотного регулювання роботи приводів насосів; встановлення частотного регулювання теплоносія на виході з котельні, впровадження автоматичної системи контролю технологічним процесом.

Інвестиційна програма фінансуватиметься з власних коштів, а саме за рахунок амортизаційних відрахувань.

Вартість заходів, запланованих до реалізації у 2017 році, становить 30 456 290,17 гривень без урахування податку на додану вартість, (в межах амортизаційних відрахувань).

№п/п
Найменування робіт
Обґрунтування заходу
Виробництво теплової енергії
1

Реконструкція існуючої котельні без зміни зовнішніх геометричних параметрів по вул. Шевченка, 99 в м. Корюківка (виконання робіт).

Необхідність виконання реконструкцій на зазначених котельнях, зумовлена граничим зносом котельного обладнання, великим споживанням енергоресурсів встановленого насосного обладнання.

Впровадження вище зазначених заходів дозволить знизити споживання електроенергії, знизити питомі витрати природного газу завдяки впровадженню сучасного котельного обладнання з високим ККД, підвищити якість надання послуг з теплопостачання завдяки впровадженню автоматизації  роботи котлів, погодного регулювання та автоматичної системи контролю технологічним процесом.

 

2

Реконструкція існуючої котельні без зміни зовнішніх геометричних параметрів по проспекту Миру, 151а в м. Чернігові.

 

 


З повагою, адміністрація АТ “ОТКЕ”.

Піднятися наверх

Пошта