Тепломережі на цій вулиці перебувають в експлуатації понад 30 років. Прокладені в середині 90-х років, ці трубопроводи вже відпрацювали свій експлуатаційний термін. За останній період на цій ділянці було багато аварійних пошкоджень.
Зараз замінено 30 метрів трубопроводу гарячого водопостачання від теплокамери до будинку. Замість старої проклали нову сталеву трубу.На час виконання робіт гаряче водопостачання було призупинене до одного житлового будинку, про що ми повідомляли раніше ( https://bit.ly/4hsYgdE ).
Також замінено 30 метрів мережі постачання теплової енергії, яка проходить поралельно з відновленою ділянкою. Всі роботи було здійснено без відключення споживачів від теплопостачання.
Станом на сьогодні виконано роботи з теплоізоляції та закриття лотків для забезпечення належних умов подальшої експлуатації тепломережі.
Працюємо, щоб забезпечити нашим споживачам тепло і комфорт!
Дата публікації - Січень 24th, 2025