Протягом чотирьох місяців “Облтеплокомуненерго” виконало 69% гідравлічних випробувань на мережах, що забезпечують теплопостачання у 15-ти територіальних громадах області, за межами Чернігова.
![248](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/248.png)
Також варто зазначити, що протягом липня поточного року оперативним персоналом Товариства виконано перевірку на щільність та міцність 29% теплових мереж та 23 % котлів.
![246](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/246.png)
Сьогодні система теплопостачання регіону потребує комплексного оновлення. Наразі вдалось визначити пошкодженні ділянки на трубопроводах, термін експлуатації яких перевищує 35 років та вже 80% таких пошкоджень усунуто.
![245](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/245.png)
Відповідно до графіку проведення “Ремонтної кампанії-2024” від початку міжопалювального періоду, планову перевірку на надійність з’єднань та гідравлічну міцність пройшли 65 % котлів, які забезпечують генерацію тепла для 15-ти територіальних громад Чернігівської області.
![247](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/247.png)
Окрім того, на об’єктах генерації тепла продовжуються підготовчі роботи до чергового та позачергового експертного обстеження основного обладнання котельних. Щоб обладнання теплоджерела працювало без збоїв, працівники докладають максимум зусиль у його обслуговуванні та при ремонті. Адже від стабільної роботи котельні залежить теплопостачання для 8,3 тисяч споживачів.
![249](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/249.png)
Дата публікації - Серпень 1st, 2024