26 червня, близько 16-ї години. Фахівці служби ремонту та експлуатації теплових мереж АТ «ОТКЕ» завершили заміну розподільчого трубопроводу гарячого водопостачання та відновили надання послуги за наступними адресами:
-
Пр-т Перемоги, 172, 184;
-
Пр-т Л. Лук’яненка, 37, 41б, 45б, 49, 49а, 47а;
-
Вул. Освіти, 86.
АТ «ОТКЕ» продовжує замінювати зношені ділянки теплотрас. Після проведення гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж, найбільшого клопоту тепловикам завдають внутрішньоквартальні трубопроводи.
![185](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/185.jpg)
Теплоенергетики ліквідували порив трубопроводу гарячого водопостачання діаметром 100мм, який було прокладено понад 40 років тому, та замінили близько 9 метрів мережі.
![182](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/182.jpg)
Наступний етап – заміна теплоізоляції оновленої частини розподільчої мережі, закриття лотка, в якому прокладений трубопровід спеціальними бетонними конструкціями, та закриття місця проведення робіт ґрунтом.
![184](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/184.jpg)
Проведені роботи дозволили підвищити надійність постачання тепла та гарячої води в новому опалювальному сезоні до 7 житлових багатоповерхівок та двох закладів дошкільної освіти.
![181](http://new.teplo.cn.ua/wp-content/uploads/181.jpg)
Дякуємо споживачам, які з розумінням ставляться до тимчасових перерв в надання послуги гарячого водопостачання, адже без цього виконувати ремонтні роботи не можливо.
Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook.
Дата публікації - Червень 26th, 2024