АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
вул. Реміснича, 55-б, м.Чернігів, 14000
приймальня голови правління
(0462) 77-43-24
e-mail - info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net
виробничо-диспетчерська служба
(0462) 622-973, 622-963

Опалювальний сезон  2019-2020 закінчився

Від шостого квітня АТ «ОТКЕ» припиняє подачу тепла до житлових будинків Чернігова відповідно до розпорядження чернігівського міського голови № 46-р від 31 березня 2020 року «Про завершення опалювального сезону 2019–2020 років у будівлях житлового фонду та інших споживачів».

У понеділок вранці наші котельні припинять подачу теплоносія до об’єктів житлового фонду.

Підбиваючи підсумки сезону 2019–2020, Віктор Геращенко наголосив, що опалювальний період підприємство пройшло без перебоїв, принаймні в обласному центрі. Що ж стосується районів, тут в листопаді-березні було зафіксовано 5 зупинок котельного обладнання. Найдовша зупинка (наприкінці листопада) сталася в Бахмачі. За межами котельні сторонньою організацією було пошкоджено газопровід, його відновлення забрало близько двох діб. Трохи менше доби знадобилося на ліквідацію пориву внутрішньо будинкової мережі в Ладанський школи. Решта, три випадки, у Срібному та Киїнці сталися через припинення електроживлення джерел теплової енергії, для відновлення теплопостачання знадобилося від трьох до двадцяти годин.

Саме тому адміністрація АТ «ОТКЕ» щиро дякує своїм абонентам, які, навіть у цей складний для всієї країни час, сплатили за отримані послуги. Так, у березні, незважаючи на карантин (і пов’язані з ним фінансові складності), рівень розрахунків за отримані послуги перевищив 90 %.

Минулий сезон можна вважати цілком успішним, особливо якщо зважати на значні складності, що йому передували.

Втім, завершення опалювального сезону не означає, що підприємство припинить свою роботу. Уже з вівторка фахівці почнуть вносити корективи до планів-графіків ремонтних робіт, які першочергово необхідно здійснити на об’єктах теплопостачання. Окрім того, розпочнеться підготовка до планових реконструкції котельного обладнання.

А от анонсованого припинення гарячого водопостачання, принаймні у квітні, чекати не варто.

За подробицями перебігу ремонтного періоду й подальшої підготовки до нового опалювального сезону стежте на нашому сайті.

З повагою, адміністрація АТ «ОТКЕ».

Піднятися наверх